MIESZKANIA W CENTRUM LUBLINA W KLIMACIE KAMIENICY

Zamojska od Nowa to mieszkania dla ludzi, którzy cenią sobie unikatową architekturę i wyjątkową lokalizację. Doskonałe położenie gwarantuje bardzo dobrą komunikację i połączenie ze wszystkimi dzielnicami miasta. Sąsiedztwo lubelskich błoni idzie również w parze z bliskością centrum miasta oraz bogatą infrastrukturą handlowo-usługową.

W najbliższej okolicy znajdują się obiekty oferujące usługi zdrowotne, oświatowe, kulturalne, handlowe, a także biura i urzędy. To jedyne 350 metrów od Katedry, a 400 metrów do Ratusza. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajduje się przepiękny Rynek Starego Miasta, basen olimpijski czy stadion Arena.

Zamojska od Nowa będzie budynkiem wielorodzinnym o trzech kondygnacjach nadziemnych i jedną podziemną, z częścią usługową na parterze. To 24 mieszkania wraz z miejscami garażowymi, pomieszczaniami gospodarczymi oraz stanowiskami dla rowerów.

Na pierwszym piętrze zaprojektowano 12 mieszkań o powierzchni od 39 mkw. do 70 mkw. Klimat kamienicy podkreśla także ich wysokość – 2,70 m.

Mieszkanie z antresolą

Na drugim piętrze powstanie tyle samo lokali. Będą to jednak mieszkania dwupoziomowe z antresolami o powierzchni od 69 mkw. do 125 mkw. Te unikatowe lokale, to propozycja dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań. Mieszkania te umożliwiają zaaranżowanie powierzchni w nietuzinkowy sposób, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Miejscami wysokość poziomu antresoli dochodzi do 3,5 m co stwarza fantastyczne możliwości aranżacyjne przy wykorzystaniu istniejących skosów.

System ten pozwala np. wyraźnie oddzielić część dzienną na jednym poziomie, a antresolę przeznaczyć na przestrzeń sypialną. W takich mieszkaniach oba poziomy stanowią odrębne części, a występujące dodatkowe skosy umożliwiają adaptowanie dodatkowych powierzchni (w cenie mieszkania).


ART_GRAFIKA_KAMIENICA

W niezwykłej kamienicy przy ul. Zamojskiej 8 ściany korytarza zdobić będą prace autorstwa światowej sławy grafików, lubelskich twórców – Barbary i Stanisława Bałdygów.

Grafiki wykonane przez nich w technice linorytu i kolażu foto pięknie ozdobią wnętrza i nadadzą im unikatowego charakteru. Głównym tematem grafik będą urocze zakątki lubelskiego Starego Miasta.

grafiki 1200 400

WYDRUK 3D – DOTKNIJ SWOJEGO MIESZKANIA

Nie każda osoba bez doświadczenia w czytaniu profesjonalnych rysunków i rzutów jest w stanie wyobrazić sobie układ i proporcje powstającego mieszkania. Z tego powodu wszyscy inwestorzy i deweloperzy wykonują szereg wizualizacji i rysunków przestrzennych ukazujących realizowany obiekt.

Zamojska Od Nowa poszła krok dalej. Dla wygody i ułatwienia naszych Klientów skorzystaliśmy z innowacyjnej technologii druku 3D. Pozwoliła ona na wykonanie wydruku całego budynku oraz składających się na niego poszczególnych mieszkań.

Każda osoba odwiedzająca nasze biuro sprzedaży może otrzymać wybrane mieszkanie w skali 1:200. Taki model można w domu pokazać rodzinie i znajomym, na spokojnie przeanalizować i zacząć planować jego przyszłą aranżację. Wydruk w pełni oddaje proporcje i układ mieszkania, doskonale sprawdza się także jako pomoc w wyobrażeniu sobie możliwych aranżacji przestrzeni. Szczególnie dotyczy to mieszkań z antresolą. Są one rzadkością na lokalnym rynku, a dają możliwość stworzenia w pełni indywidualnego układu powierzchni do mieszkania i zapewnią wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę nowego domu.

mieszkanka 1200 400

http://www.zamojskaodnowa.pl/?da_image=1271